Biz Kimiz

Fiyat Etiket

 

 

2006 Yılında tedarik zincirinin bir halkasını oluşturmak amacı ile İnandığımız değerler üzerine bir hedef belirleyerek kırtasiye ürünleri, tekstil malzemeleri, ofis malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve benzeri birçok sektöre hitap eden ürünlerin satışı ile ticari hayatımıza faaliyet vermiş bulunmaktayız. Bu alandaki başarımız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının daha kontrolümüzde olmasını ve etiket sektörünün gelişimine destek olmak adına Meto etiket üretimi ile ticari faaliyetlerimize bir yenisini daha ekledik.

 

 

 

Bu düzeyde başarılı bir yol izlediğimizi kısa sürede karşılıklarını alarak anlamış olduk. Gelişmekte olan Sektör içerisinde hızlı, dikkatli ve kalitemizden ödün vermeden ciddi bir gelişim örneği sergileyerek farklı sektörlere hitap eden meto etiketleri, barkod etiketleri, lazer etiketleri, fiyat etiketleri, çap etiketleri, kontrol, numara, beden lekeli, defolu, tamir etiketleri ile 11 ana çeşitli 2000’den fazla ara çeşitli etiket üretimi yapmaya devam ediyoruz.

Lazer Etiket

 

Devam eden bu süreçte iş ortaklarımız, referanslarımız olan sektörün tedarik zincirinde birçok tedarikçi ile çalışarak kendi markalarını kalitemiz ile buluşturduk ve markalaşmalarında büyük çabalar sarf ettik.

Elbette bu süreçlerde sürekli gelişime açık bir şekilde devam ederken günümüz ticaretinde e ticaret sektöründe yer almaya karar vererek barkod deposu olarak sektöre hizmet vermeye karar verdik.

Bu Alandaki ilk hedefimiz doğrultusunda sitemizde görülen ürün çeşitliliğinin %98 oranında sadece kendi üretimiz olmasına özen göstermiş bulunmaktayız. Bir sonraki Hedefimiz Tekstil ambalaj gıda lojistik plastik kırtasiye ve benzeri birçok sektöre kaliteli uygun fiyatlı öncelikle hızlı teslimat ve en önemlisi satış sonrası memnum müşteri hedefleri ile yola çıktığımız bu yolda barkod deposu olarak bu alanda ilk sıraya yerleşmek temel hedefimizdir.

Sepetim

close
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?